Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh

1
(2)

Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brooktorkai 15, Hamburg – Germany

Telefon : 040 63693104

Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh Yol Tarifi

Teppichwäscherei

Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brooktorkai 15, Hamburg – Germany olan Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh , işletmesine 040 63693104 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Teppichwäscherei Schöner Teppich Gmbh Yorumları

  1. Kötü servis, kötü organizasyon, teklif fiyatları ve sonunda fatura tutarı doğru değil … fazla mesai olduğu iddia edilerek özenle dövüldü. Dolandırıcılık numaralarından sonra kötü kokuyor. Sonra depodaki halımızı ziyaret edecektik. Ama maalesef patron halımızı bulamadı … bu nasıl çalışıyor ?????
    Ve sonra patronumun arsız ve hakaret edici sözlerini dinlemelisin … hayatımda hiç yaşamadığım bir şaka.
    BİR DAHA ASLA …. Çok para ödeyin ve sonra hakarete uğratın … Eğer patron çok yaşlı ve küçük değilse …

  2. Şirket artık var gibi görünmüyor.
    Faturanızı ödemezsiniz ve tüm yazışmalar teslim edilemez olarak iade edilir. Muhtemelen abonelikten çıkmadan dağıtılır.

Yoruma Kapalı