Teppichwäscherei Duvenstedt

1
(5)

Teppichwäscherei Duvenstedt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brook 7, Hamburg – Germany

Telefon : 040 33382906

Teppichwäscherei Duvenstedt Yol Tarifi

Teppichwäscherei Duvenstedt

Teppichwäscherei Duvenstedt Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brook 7, Hamburg – Germany olan Teppichwäscherei Duvenstedt, işletmesine 040 33382906 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Teppichwäscherei Duvenstedt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Teppichwäscherei Duvenstedt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Teppichwäscherei Duvenstedt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Teppichwäscherei Duvenstedt ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Teppichwäscherei Duvenstedt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Teppichwäscherei Duvenstedt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Teppichwäscherei Duvenstedt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Teppichwäscherei Duvenstedt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Teppichwäscherei Duvenstedt Yorumları

  1. İyi iş ama tamamen pahalı ve faturan yok

  2. İş düzgündü, halıları temizliyor, saçakları değiştiriyordu.
    Ancak söz verilen uzmanlar 6 ay ve bir hatırlatma olmasına rağmen hala orada değil !!!! Elbette fiyata dahil ……
    Ellerini bırak, seni ikna etmenin yolu çok çok sert, bu yüzden neyi imzaladığını dikkatlice oku !!!!!!!!!

  3. Adam bir kurtarma şeridi oluşturmayı başaramadığı için otoyolda bir şirket arabası tarafından zorlanan araçlar neredeyse sizi öldürürken şirketin kalitesi için konuşuyor

  4. Hizmeti yargılayamıyorum ama şimdi süpermarkette engelli bir otoparkta aynı beyefendi tarafından birkaç kez şirketin bir araba gördüm ve hemen yanında yeterli diğer alanlar olmasına rağmen neden bunu sordu. Ne yazık ki çocuklarımla birlikteydim ve beyefendi Almanlar için yeterince güçlü olmadığı ve herhangi bir erişimi olmadığı için şiddetli sözlü savaşı objektif olarak yapamadım ve çocuklarımın iyiliği hakkında endişeliydim. Bir utanç, çünkü bu diğer değerlendirme görebilirsiniz bir yöntem var gibi görünüyor. Her şey birbirine uyuyor. Neredeyse asla böyle bir şey yazmıyorum. Kendim hizmetindeyim ve gözden geçirmeyi sevmiyorum ama fatura ve makbuz vermedikleri takdirde gerçek bir şirket ise bu şirketin bir e-posta adresi veya faksı bile yok. Tüketici koruma / göçmenlik davası. Lütfen böyle çete benzeri gelenekleri desteklemeyin.

  5. Güvenilmez şirket, profesyonellikten uzak bir görünüm bırakır! Bir reklam broşürü nedeniyle halı yıkama için bir teslim alma tarihi kararlaştırıldı; Aradan çok zaman geçtiğinde, daha sonra bir telefon görüşmesi yapmak zorunda kaldım. İddiaya göre biri yoldaydı, kimse gelmedi ve telefonda özür dilenmedi, bu yüzden tavsiye edilmeyecek.

Yoruma Kapalı