Mc Carthy Mobilya

4.2
(112)

Mc Carthy Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Aşık Veysel, Yeşillik Cd. No: 275, Karabağlar – İzmir

Telefon : (0232) 253 53 50

Mc Carthy Mobilya Yol Tarifi

Mc Carthy Mobilya

Mc Carthy Mobilya İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Aşık Veysel, Yeşillik Cd. No: 275, Karabağlar – İzmir olan Mc Carthy Mobilya, işletmesine (0232) 253 53 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mc Carthy Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mc Carthy Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mc Carthy Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mc Carthy Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mc Carthy Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mc Carthy Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mc Carthy Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mc Carthy Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 112

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mc Carthy Mobilya Yorumları

  1. Çok büyük ve çeşidi bol olan bir mağaza ilgi alaka fevkalade ürün tesliminde birazcık sorun oldu geç geldi ama olsun sonuç muhteşem oldu teşekkürler Mc Carthy MOBİLYA ..

  2. Bu yıl başında evinizin bütün eşyalarını bu firmadan aldık ürünü satarken binbir hürmet gösterildi ama teslimattan sonra tek bir yetkiliye ulasilamiyoruz gelen ürünlerin hepsinde ya eksik yada hasarlı ürünler geldi koltuk renklerimiz çok farklı geldi yatak odası takımında bulunan makyaj masasının ayağı kısa geldi vs. Ürün kalitesi zaten yerlerde mobilyalarda bu durumların hepsini fotoğraflayıp şirket yetkililerine gönderdiğimiz halde defalarca mağazaya gidip şikayetlerimizi bildirdiğimiz halde telefonla ulaşıp derdimizi anlattığımız halde(ki telefona bakan genelde yok yada ben yetkili değilim dedikleri için bir işe yaramıyor) hiç bir çözüm bulmadık Kesinlikle tek bir şey almayın

  3. Gördüğüm en iyi mobilya mağazalarından, hiç tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz. Birçok çeşit bulabilirsiniz. Ben çok memnunum aldığım ürünlerden. ????????

  4. McCarthy mola mobilya geniş bir alana sahip ve ürün çeşitliliği çok olan bir mağaza biz alırken çok memnun kaldık bizimle güzel ilgilendiler ürünleri kaliteli beklentimden yüksek karşıladılar.

  5. Koltuk takımı almıştım çok memnun kaldım kaliteli ve birinci sınıf işçiliği ile müşterilerle güzel ilgileniyorlar teşekkür ederim mccarthy mobilya herkese tavsiye ediyorum….

Yoruma Kapalı