Doğtaş Exclusive Karabağlar

3.4
(63)

Doğtaş Exclusive Karabağlar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Aydın, Yeşillik Cd. No: 542, Karabağlar – İzmir

Telefon : (0232) 237 33 77

Doğtaş Exclusive Karabağlar Yol Tarifi

Doğtaş Exclusive Karabağlar İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Aydın, Yeşillik Cd. No: 542, Karabağlar – İzmir olan Doğtaş Exclusive Karabağlar, işletmesine (0232) 237 33 77 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doğtaş Exclusive Karabağlar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doğtaş Exclusive Karabağlar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doğtaş Exclusive Karabağlar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doğtaş Exclusive Karabağlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Doğtaş Exclusive Karabağlar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doğtaş Exclusive Karabağlar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doğtaş Exclusive Karabağlar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doğtaş Exclusive Karabağlar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 63

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Doğtaş Exclusive Karabağlar Yorumları (63 Yorum)

  1. Kendinizi evinizdeki huzuru düşünüyorsanız Kesinlikle alışveriş yapmayiniz alışveriş sırasında söylenilen herşey yalan geri dönüş sorun çözme hayal ürünü karabaglarda paranızla çile çekersiniz ürünler eksik gelir eksik kalanlar bir ay olur hala tamamlanmaz kimse ilgilenmez tüm eşyalarımı aldigima alacağıma pişman oldum Doğtaş alsanız bile karabaglardan kesinlikle alışveriş yapmayin bu kadar yalan ilgisizlik dolu tek işletme olmalı kurumsallık hikaye bir aydır eksik parcalarimi bekliyorum kuran ekip sapasağlam gelen eşyalara zarar verdi yalniş kurdu evimin ortasında bir aydır TV unitesi dolabı yerlerde surunuyor aldigimiza çok pismaniz ben yandım siz yanmayın kendiniz üzmeyin paranızla rezil olmayın birine çok büyük bir kötülük yapmak isterseniz Doğtaş karabaglardan alışveriş yapmasını söyleyin

  2. Mağazada ki arkadaşlar çok ilgili ancak sonrası aman, aman illallah.45-50günü bulur denilen teslimatın tamamlanması sipariş tarihinden sonra 116.gün bitti. Geleceğini söyleyip gelmeyen teslimat servisleri, em şoför hem montaj elemanlığı yapan niteliksiz personel, eksik, hasarlı gelen malzeme, dedem öldü, vırt oldu zırt oldu diyen logismart ayrı bir alem. Paranla rezillik. ☹️ Gelen malzemenin kalitesi de berbat, yemek masasının, sehpanın kenarları jilet gibi. Hadi ben alırken fark etmedim bu ürünü tasarlayanlar hiç mi görmedi bunu. Koltuk kolçakları var ya inanın yastık koymadan oturmak mümkün değil. Parklarda ki banklar daha rahat. ☹️ Ek de sehpa kenarı görüntüsü var, özellikle aman küçük çocukları olanlar çok dikkat edin.

  3. 4 ay önce dolap baza başlık aldık 2 ay içinde gelir dediler ancak 2 ayı geçkin sürede getirdiler ama durun getirdiler dediğime bakmayın yatağın ayağı kırık ve yatağın suntası kırık bu kadar da olmaz kardeşim ya 2 aydır kimse aramadı beni ben müşteri hizmetlerini arıyorum her seferinde yeni kayıt açtırıyorum ama kimse ilgilenmiyor 4 ay oldu 4 ay ve DOĞTAŞ KARABAĞLAR telefonu kesinlikle açmıyor bi sistem yapmışlar telefon çalıyor açılıyor kendi kendine kapanıyor satışı yaptıktan sonra ilgilenme sıfır

  4. Siz bir yıldızı bile haketmiyorsunuz da daha aşağı bir değerlendirme skalası yok.en fazla 45 gün beklersiniz deyip peşin 30 bini aldılar.sonrası rezalet.batan şubeleri el değiştiren şubeleri fabrikaya devredilen şubeleri .işlerini yapmayan lojistik firması ile rezaletin her aşamasını tadıyorsunz.düğünüme iki gün kalmış kıyafetler yerde tozun içinde.çeyizim tozun içinde..kuru zeminde oturup yatıyoruz.sakın almayın aldırmayın. Ellerine düştüğümüz güne lanet ediyoruz. Sürekli oyalayan bir müşteri hizmetleri müşteriyi susturmak için yalandan söz verilen teslimat günleri ne ararsanız bu firmada.suçlamaya gelince yok sipariş girilmemiş yok Türkiye şartları..ama parayı alırken türkiye şartları aklınıza gelmiyor.!!!

  5. 1 yıldız bile haketmiyorsunuz kesinlikle ama daha alt bir değerlendirme kategorisi yok ne yazık ki. 29.06.2021 tarihinde sizden bir koltuk takımı aldık özellikle üretilmesini beklememek için elinizde olan koltuk takımlarından seçtik. 15.07.2021 de teslim edeceğinizi söylediğiniz halde teslim etmediniz. Sizin siparişiniz üretimde diyerek hala bekletiyorsunuz. Bugün 20.08.2021 hala koltuklarımızı bekliyoruz. Koltuk mu aldık dert mi aldık belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir