Görkem Mobilya Izmir

5
(11)

Görkem Mobilya Izmir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Karabağlar, Yeniçamlık Yolu, 4012. Sk. No:16, Karabağlar – İzmir

Telefon : (0232) 237 73 47

Görkem Mobilya Izmir Yol Tarifi

Görkem Mobilya Izmir İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Karabağlar, Yeniçamlık Yolu, 4012. Sk. No:16, Karabağlar – İzmir olan Görkem Mobilya Izmir, işletmesine (0232) 237 73 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Görkem Mobilya Izmir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Görkem Mobilya Izmir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Görkem Mobilya Izmir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Görkem Mobilya Izmir ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Görkem Mobilya Izmir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Görkem Mobilya Izmir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Görkem Mobilya Izmir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Görkem Mobilya Izmir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Görkem Mobilya Izmir Yorumları (11 Yorum)

  1. Kalite ariyorsaniz hizmet ve guvenilirlik ariyorsaniz Gorkem Mobilya

  2. Piyasaya göre fiyatı daha uygun, piyasaya göre çok daha kaliteli Royasis ürünleri. Özellikle royasis marka oturuma grubu, yenilikçi dizayn ve tasarımı ile çok dikkat çekici ve sağlam, hemen hemen her oturma grubu oldukça çarpıcı. Tavsiye edilir. Mağaza sahibi de oldukça yardımcı olmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir