Kartell Spa Paris

3.5
(54)

Kartell Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 242 Bd Saint-Germain, Paris – France

Telefon : 01 45 48 68 37

Kartell Spa Yol Tarifi

KARTELL SPA

Kartell Spa France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 242 Bd Saint-Germain, Paris – France olan Kartell Spa, işletmesine 01 45 48 68 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kartell Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kartell Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kartell Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kartell Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kartell Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kartell Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kartell Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kartell Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 54

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kartell Spa Paris Yorumları

  1. Ürün 12 gün önce alındı, arızalı! 280 avroya mal olan bir ürün için müşteri hizmetlerinden yanıt gelmiyor, hizmetten şok oldum!
    Hala bir cevap bekliyorum …..
    İlk ve son satın alma.

  2. Mükemmel ürünler ve mükemmel resepsiyon. Satıcılar iyi tavsiyeler veriyor.

  3. Mükemmel hizmet kalitesi. Çok özenli ve hassas personel.

  4. Harika ekip ve çok güzel mağaza

Yoruma Kapalı