Idworkspace

5
(10)

Idworkspace Com adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Schuttevaerweg 115, Rotterdam – Netherlands

Telefon : 06 83371981

Idworkspace Com Yol Tarifi

IDWORKSPACE.COM

Idworkspace Com Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Schuttevaerweg 115, Rotterdam – Netherlands olan Idworkspace Com, işletmesine 06 83371981 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Idworkspace Com ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Idworkspace Com yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Idworkspace Com hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Idworkspace Com ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Idworkspace Com ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Idworkspace Com için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Idworkspace Com bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Idworkspace Com sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Idworkspace Yorumları

  1. Harika müşteri hizmetleri, bize bazı ofis koltukları göndermek için kendi yollarından çıktılar. Harika fiyat kalitesi karışımı

  2. İyi bir fiyata çok güzel ofis mobilyaları. Nazik ve yardımsever personel 🙂

  3. Burada güzel bir AX ergonomik ofis koltuğu satın aldım; güzel, sağlam ve ayarlanabilir. Hizmet çok müşteri odaklıydı, bu yüzden çok memnunum!

  4. Mükemmel srore ve müşteri hizmetleri. Telefonla sipariş verdim ve siparişim sabah geldi. Sandalye harika ve çok kaliteli ve iletişim mükemmeldi. Şiddetle tavsiye edilir.

  5. Hızlı Teslimat, Mükemmel Kalite ve Montajı Kolay. Bu sandalyeyi sev. 🙂

Yoruma Kapalı