Officeimage Kantoormeubelen

4.4
(22)

Officeimage Kantoormeubelen adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Industrieweg 167, Rotterdam – Netherlands

Telefon : 06 22778481

Officeimage Kantoormeubelen Yol Tarifi

Officeimage Kantoormeubelen

Officeimage Kantoormeubelen Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Industrieweg 167, Rotterdam – Netherlands olan Officeimage Kantoormeubelen, işletmesine 06 22778481 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Officeimage Kantoormeubelen ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Officeimage Kantoormeubelen yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Officeimage Kantoormeubelen hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Officeimage Kantoormeubelen ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Officeimage Kantoormeubelen ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Officeimage Kantoormeubelen için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Officeimage Kantoormeubelen bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Officeimage Kantoormeubelen sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Officeimage Kantoormeubelen Yorumları

 1. Bir kez daha güzel iş, ofisimin tamamı ofis resmiyle dekore edilmiş 2. Sonuçtan, iyi hizmet ve dost sahibi sayesinde çok memnunum Teşekkürler Ferdi!

  Kısa vadede biz bana yardım ve mobilya sunmak başarmış.
  Kesinlikle gelecekte benim 1 seçim içinde!

  ????????????????????

 2. Ben memnun olmayan insanlar olduğunu anlamıyorum. Benim deneyim süper iyidir. iletişim iyidir ve her şey son ayrıntısına kadar planlanmıştır. onlar birçok kişi tarafından tavsiye müşteri Ferdi ile var ve bu süper pozitif olan bazı anlaşmalara bağlı kalırlar. Bay Ebu Bekir Polat bahsediyor nerede biliyorum ama bu konuda bir şey inanmıyorum. Bu hizmetten istiyor musunuz Ferdi emin olmalıdır !!!!!

 3. İyi ve sağlam tavsiye, hızlı teslimat ve birinci sınıf bakım. Ben çok memnunum.

 4. Çabuk teslim edildi! Ancak, dolapta büyük bir çukur var. Bayım birkaç kez aradı, her zaman kapatılıyor ve postaya kesinlikle hiç yanıt verilmiyor. Şimdi 2 ay sonra hala çözüm yok. Telefon artık yanıtlanmıyor ve e-postayla ilgili yanıt yok.

  Yukarıdaki incelemeyi gönderdikten sonra, her şey 1 gün içinde çözülür!

 5. Değersiz şirket. İstenmeyen ve istenmeyen spam gönderin!

Yoruma Kapalı