Lux Wonen Amsterdam

3.1
(15)

Lux Wonen adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Klaprozenweg 21B, Amsterdam – Netherlands

Telefon : 020 632 5562

Lux Wonen Yol Tarifi

Lux Wonen

Lux Wonen Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Klaprozenweg 21B, Amsterdam – Netherlands olan Lux Wonen, işletmesine 020 632 5562 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lux Wonen ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lux Wonen yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lux Wonen hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lux Wonen ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Lux Wonen ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lux Wonen için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lux Wonen bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lux Wonen sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lux Wonen Amsterdam Yorumları

  1. Randevu 6 hafta 2 aydan fazla sürdü, Teslimatın 12 ile 3 arasında yapılması kararlaştırıldığında, mazeret dosyasıyla 6 saatte gelmeye karar verdiler.

  2. Çok güzel mobilyalar ile güzel bir dükkan. Biz bugün mobilya aldı ve onunla çok mutluyuz … süper güzel sahibi ve süper hizmet. Çok teşekkür ederim .. gr petra ve auri frau.

  3. Birkaç hafta önce sabah ziyaret ettiğimde bir makyaj masası almak istedim ve güzel bir makyaj masası gördüm. Satıcı Türkçe mırıldanmaya ve küfür etmeye başladı, sabah bir müşterinin geldiğini söyledi ve Türkçe küfür etmeye başladı. Cevap vermek için geri döndüm, davranışlarınızdan dolayı çok kaba ve düşmanca davrandığınızı söyledim, çok fazla müşteri olmayacak.

Yoruma Kapalı