Strijk Design

4.8
(13)

Strijk Design adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Asterweg 137, Amsterdam – Netherlands

Telefon : 06 29412606

Strijk Design Yol Tarifi

Strijk Design

Strijk Design Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Asterweg 137, Amsterdam – Netherlands olan Strijk Design, işletmesine 06 29412606 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Strijk Design ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Strijk Design yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Strijk Design hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Strijk Design ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Strijk Design ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Strijk Design için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Strijk Design bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Strijk Design sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Strijk Design Yorumları

  1. Koltuklarını anlatmayı seven coşkulu insanlar. Esas olarak pazar aracılığıyla satılan büyük (retro) sandalye grupları. Şimdi daha iyi bir görünüme geçtiler.

  2. İnanılmaz dost! Güzel bir koltuk takımı arıyorsanız, doğru yere geldiniz. İç mekanınız için başka güzel gösteriler de bulabilirsiniz. Önerilen!

  3. Teşekkürler ! Süper güzel tasarım mağazası

  4. Güzel eski mobilyalar ve sandalyeler var, aynı zamanda özel tasarım lambaları, birçok Hollanda, İtalyan ve İskandinav tasarımı var. Güleryüzlü, bilgili personeli ile çok güzel bir yer. Önerilen

Yoruma Kapalı