Bretz Austria

4.2
(26)

Bretz Austria adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Salzgries 2, Wien – Austria

Telefon : 01 5851792

Bretz Austria Yol Tarifi

BRETZ AUSTRIA

Bretz Austria Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Salzgries 2, Wien – Austria olan Bretz Austria, işletmesine 01 5851792 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bretz Austria ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bretz Austria yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bretz Austria hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bretz Austria ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bretz Austria ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bretz Austria için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bretz Austria bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bretz Austria sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bretz Austria Yorumları

  1. Güzel mobilyalar ve keyifli hizmet ile inanılmaz mağaza! Eviniz için bir ilham kaynağı veya yeni fikirler bulmak istiyorsanız burası ziyaret için bir zorunluluktur!

  2. Sadece önceki konuşmacılardan bazılarına katılıyorum. Şikayet olması durumunda müşteri hizmetleri maalesef satın alma fiyatına uygun değildir. Her şeyin bedeli ödenir ödenmez, operatörün çabaları maalesef gitti. Artık başka yerlerde alışılmadık mobilya parçaları alıyorum

  3. Bay Pernleitner son derece yetkin ve arkadaş canlısı ve zorlu istişarelerde bile çok sabırlı. Çok teşekkürler!

  4. Mükemmel müşteri hizmeti, harika tavsiye

Yoruma Kapalı