Hobby Mobila Vienna

4.6
(5)

Hobby Mobila Vienna adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Neubaugasse 80/Top 12-15, Wien – Austria

Telefon : 0664 99855846

Hobby Mobila Vienna Yol Tarifi

Hobby Mobila Vienna

Hobby Mobila Vienna Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Neubaugasse 80/Top 12-15, Wien – Austria olan Hobby Mobila Vienna, işletmesine 0664 99855846 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hobby Mobila Vienna ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hobby Mobila Vienna yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hobby Mobila Vienna hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hobby Mobila Vienna ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hobby Mobila Vienna ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hobby Mobila Vienna için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hobby Mobila Vienna bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hobby Mobila Vienna sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hobby Mobila Vienna Yorumları

  1. İnanılmaz kalite-fiyat oranına sahip harika konsept mağaza! Eşsiz ve güzel mobilya, dekorasyon ve takılar bulabilirsiniz.

  2. Gerçekten güzel sahibi ve gerçekten güzel dekor ve mobilya eşyaları. Ayrıca fiyatların sundukları için gerçekten iyi olduğunu görünce şaşırdım. Yerel Avrupalı ​​/ Romen tasarımcılardan birçok benzersiz ürün bulabilirsiniz. Servis iyidir ve daireniz için doğru eşi bulmanızda sizi gerçekten desteklerler.

  3. Erkek satıcı hoş değildi. Dükkanda olmaktan rahatsızlık duydum ve gergin bir atmosfer vardı, utanç verici, çünkü birkaç dakika sonra kendimi rahat / hoş gelmediğim ve orada olduğum gözlemlendiğim için dükkandan ayrılmak zorunda kaldım. Alışveriş yaparken rahat ve hoş hissetmek benim için çok önemli. Sattıkları şeyler gerçekten çok güzel, bu yüzden 3 yıldız

Yoruma Kapalı