Scandinavian Design House

4.2
(38)

Scandinavian Design House adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Heinrichsgasse 4, Wien – Austria

Telefon : 01 5332362

Scandinavian Design House Yol Tarifi

Scandinavian Design House

Scandinavian Design House Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Heinrichsgasse 4, Wien – Austria olan Scandinavian Design House, işletmesine 01 5332362 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Scandinavian Design House ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Scandinavian Design House yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Scandinavian Design House hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Scandinavian Design House ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Scandinavian Design House ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Scandinavian Design House için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Scandinavian Design House bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Scandinavian Design House sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 38

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Scandinavian Design House Yorumları

  1. Sonunda sadece çeşitli iç dergilerde okuduğum iç mekan, mobilya ve aksesuarları algılayabileceğim harika ve ilham verici bir mağaza. Yüksek kaliteli İskandinav tasarımı ile ilgileniyorsanız, bu gitmek için yer! Orada bazı parçalar aldım (String raf; Saman tablo), servis harika. Kesinlikle tavsiye ederim.

  2. Motive olmayan, dostça olmayan, müşteri odaklı olmayan satış kadınları ve aşırı pahalı ürünler – çalışanları sizi kelimenin tam anlamıyla çevrimiçi mağazalara yönlendiren bu işletmeye karşı konuşan bir karışım. Çevrimiçi ticarete kıyasla bu işte (her iki konumda da aynı) katma değer yoktur. Yoksa öyle mi? İnternette dostça olmayan tavsiyeler verilmiyor.

  3. Her zaman olduğu gibi harika bir seçim, harika tavsiyeler harika insanlar!

  4. Sehr guter Service und Beratung für wunderschöne Produkte. Die Mitarbeiter sind sehr freundlich und engagiert. Alles top!

Yoruma Kapalı