Bene Rus Llc

5
(6)

Bene Rus Llc adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Strastnoy Blvd, 16, Moscow – Moscow, Russia

Telefon : 8 (495) 792-32-00

Bene Rus Llc Yol Tarifi

Bene Rus Llc Moscow, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Strastnoy Blvd, 16, Moscow – Moscow, Russia olan Bene Rus Llc, işletmesine 8 (495) 792-32-00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bene Rus Llc ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bene Rus Llc yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bene Rus Llc hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bene Rus Llc ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bene Rus Llc ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bene Rus Llc için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bene Rus Llc bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bene Rus Llc sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bene Rus Llc Yorumları

 1. Avusturya ve Alman kalitesi ile en iyi ofis mobilyaları!

 2. 08/11/2020 tarihinde bir dönüşüm yatağı (gardırop, kanepe, yatak) temini için iş sözleşmesi imzaladı.
  İskandinavya mobilya organizasyonunu temsil eden yönetici, yapının görselleştirilmesinin yanı sıra ücretsiz bir proje yaptı ve bitirme belgesinin teslim, montaj ve imzalanmasına kadar eşlik etti.
  Sözleşme ile belirlenen şartlar dahilinde teslimat ve kurulum gerçekleştirildi.
  Ürünün kalitesi ve işlevselliği yatırıma değer.
  Sunulan hizmetler için İskandinavya mobilya ekibine teşekkür ederiz.

 3. Mükemmel seçim! Mobilyalar kaliteli, sağlam ve rahattır. Her zevke uygun mobilyalar oluşturulur. Maxim süper profesyonel!

Yoruma Kapalı