Best Interiorz

0
(0)

Best Interiorz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Tverskaya St, 16 строение 1, Moscow – Moscow, Russia

Telefon : 8 (499) 754-03-35

Best Interiorz Yol Tarifi

Best Interiorz Moscow, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Tverskaya St, 16 строение 1, Moscow – Moscow, Russia olan Best Interiorz, işletmesine 8 (499) 754-03-35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Best Interiorz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Best Interiorz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Best Interiorz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Best Interiorz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Best Interiorz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Best Interiorz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Best Interiorz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Best Interiorz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Best Interiorz Yorumları (0 Yorum)

  1. Bir ay önce karım ve ben kızımız için burada çocuk mobilyaları satın aldık. Her şeyi çok sevdik, özellikle kaliteli ve normal fiyatlar. İleride burada daha fazla sevk edecektir.

  2. Showroom, hoş nazik personel çalışması, ayrıca çok sayıda mobilya sevdim. Çocuk için bir masa ve sandalye aldım. Malzeme kalitesi ve çok güzel yapılmış. Mağaza sayesinde teslimatta yardımcı oldu.

  3. Sahtekarlar, sitede sipariş verdiler, para transfer ettiler, iki haftadan fazla geçti, göndermediler, telefonlar cevap vermiyor. Onlarla iletişim kurmaya çalışmayın

Bir cevap yazın