Woodi Furniture Moskova

4.2
(5)

Woodi Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Chistoprudny Blvd, 12/4, Moscow – Moscow, Russia

Telefon : 8 (495) 066-46-78

Woodi Furniture Yol Tarifi

Woodi Furniture Moscow, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Chistoprudny Blvd, 12/4, Moscow – Moscow, Russia olan Woodi Furniture, işletmesine 8 (495) 066-46-78 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Woodi Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Woodi Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Woodi Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Woodi Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Woodi Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Woodi Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Woodi Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Woodi Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Woodi Furniture Moskova Yorumları

  1. Şirketimiz adına şükran sözlerini kabul edin! WOODI MOBILYA mobilya bürosu ile üç aydır işbirliği içindeyiz, çalışanlarınızın yüksek profesyonelliği sayesinde bu çalışma zaten muazzam bir şekilde gerçekleştirildi. İlk aşamada, şirketinizin resmi web sitesine bir sipariş verir vermez derhal temasa geçildim ve tüm dilek ve tercihlerimi açıklığa kavuşturdum. Uzman bana birkaç ilginç seçenek önerdi ve bu durumu derhal düzelttik. Ayrıca ofis mobilyalarını teslim etmemin ne zaman daha uygun olacağını sordular ve teslimatın tarihini ve saatini tam olarak belirttiler. Mobilyalar çocuklar tarafından tam olarak belirtilen zamanda getirildi, üreticinin ürünlerini güvenilir bir şekilde paketlemesi, talimatlar ve toplama için gerekli her şeyi eklemesi inanılmazdı. Kalitesi çok iyi, çok güzel mobilya aldığım açık. Böyle başarılı bir satın alma işleminden sonra, iki ofisimin daha aranması için bir sipariş verdim. Siparişden bu yana çok zaman geçti, mobilya hakkında en ufak bir şikayet olmadı. Güvenilir üretici ve kalifiye ustalar!

Yoruma Kapalı