Yurtiçi Kargo Kısıkköy

4.9
(15)

Yurtiçi Kargo Kısıkköy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Namık Kemal Cd. No: 32, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 257 62 65

Yurtiçi Kargo Kısıkköy Yol Tarifi

Yurtiçi Kargo Kısıkköy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Namık Kemal Cd. No: 32, Menderes – İzmir olan Yurtiçi Kargo Kısıkköy, işletmesine (0232) 257 62 65 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi Kargo Kısıkköy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yurtiçi Kargo Kısıkköy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kısıkköy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yurtiçi Kargo Kısıkköy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yurtiçi Kargo Kısıkköy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yurtiçi Kargo Kısıkköy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yurtiçi Kargo Kısıkköy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yurtiçi Kargo Kısıkköy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yurtiçi Kargo Kısıkköy Yorumları (15 Yorum)

  1. Gördüğüm duyduğum bildiğim en iyi kargo şirketi. Çalışanların ilgisi alakası samimiyeti gerçekten muazzam. O kadar berbat kargo şirketinden sonra sizinle tanıştığım için çok mutluyum. İyi ki varsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir