Sürat Kargo Kısıkköy

3.2
(39)

Sürat Kargo Kısıkköy Acente adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kısıkköy Mahallesi, Sanayi Sitesi 2. Cadde No 7, Kısıkköy – İzmir

Telefon : (0232) 257 64 60

Sürat Kargo Kısıkköy Acente Yol Tarifi

Sürat Kargo Kısıkköy Acente İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kısıkköy Mahallesi, Sanayi Sitesi 2. Cadde No 7, Kısıkköy – İzmir olan Sürat Kargo Kısıkköy Acente, işletmesine (0232) 257 64 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sürat Kargo Kısıkköy Acente ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sürat Kargo Kısıkköy Acente yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sürat Kargo Kısıkköy Acente hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sürat Kargo Kısıkköy Acente ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sürat Kargo Kısıkköy Acente ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sürat Kargo Kısıkköy Acente için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sürat Kargo Kısıkköy Acente bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sürat Kargo Kısıkköy Acente sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sürat Kargo Kısıkköy Yorumları (39 Yorum)

  1. Bilgisayar başında duran arkadaş her zaman güler yüzlü ve yardımcı oluyor. Teşekkürler.

  2. Berbat.
    3 gündür kuryede olan kargom gelmedi. Ne yapıyorsunuz acaba kargolarla, kuryede olan şey en fazla ertesi gün gelir?!
    Onun dışında şubedeki telefonlara bakan kişi de hiç düzgün bilgi vermiyor “evde değil veya telefonu açmamışsınızdır” diyor. Eğer böyle olsa teslim edilmeme durumu ✓ vs olurdu kaldı ki ben kargom gelecek diye full bahçedeydim 3 gündür.

  3. Cok ilgililer hizli teslimat yapıldı güler yüzlü personel teşekkürler surat kargo Kisikkoy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir