Woonenzo Den Haag

3.6
(63)

Woonenzo Den Haag adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Waldorpstraat 230, Den Haag – Netherlands

Telefon : 088 188 1818

Woonenzo Den Haag Yol Tarifi

WOONENZO Den Haag

Woonenzo Den Haag Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Waldorpstraat 230, Den Haag – Netherlands olan Woonenzo Den Haag, işletmesine 088 188 1818 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Woonenzo Den Haag ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Woonenzo Den Haag yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Woonenzo Den Haag hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Woonenzo Den Haag ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Woonenzo Den Haag ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Woonenzo Den Haag için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Woonenzo Den Haag bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Woonenzo Den Haag sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 63

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Woonenzo Den Haag Yorumları

 1. Heel mooie meubels en goedkoop, modern. Decoratie is ook leuk.

 2. Kesinlikle bu firmadan bir şey almayın! Burada ve orada önemli olmadığını düşündüğüm bazı hasarlarla aldığım bir dolap aldım. Kelimenin tam anlamıyla parçalanan bir dolap olduğu ortaya çıktı! Sürgülü kapılar ateş etmeye devam et
  Çubuk plakaları kısa süper kötü kalitede düşüyor! Bu insanlarla birkaç kez temasa geçtiler ve çok eğlendiler!

 3. Begin mei 2021 een slaapkamer set besteld, met een levertijd van 12-14 weken. Dit wilde ik half augustus geleverd hebben dus de verkoopmedewerkster verzekerde mij dat dit geen probleem was. Vorige week (na bijna 16 weken) contact opgenomen voor een afspraak om te leveren. Toen bleek dat het bed niet leverbaar was. Ook konden ze mij niet vertellen wanneer deze wel weer beschikbaar zou zijn.

  Hele slechte zaak dat zij ook geen contact met mij opgenomen hebben om dit te vertellen, maar dat ik hier achter moest komen toen ik een leverafspraak wilde inplannen.

  Nu al meer dan één week geen antwoord meer ontvangen op mijn email aan hun. Telefonische contact word je niks wijzer van, aangezien ze toch geen informatie hebben.

  Ze hebben op deze manier wel een goed verdien model bedacht. Je bent verplicht aan te betalen maar vervolgens leveren zij niet en krijg je ook geen antwoord meer op contact.

  Hele slechte zaak, zou dit ook zeker niet aanraden.

 4. Mijn vriendin is helemaal belazerd en bedreigd door dit bedrijf na het aanschaffen van haar bank die daarna verkeerd geleverd is. 2 woorden: wegblijven hier.

Yoruma Kapalı