Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg

3
(3)

Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Theodor-Heuss-Allee 20, Bremen – Germany

Telefon : 0421 3590

Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg Yol Tarifi

wesernetz Stuhr GmbH & Co. KG

Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Theodor-Heuss-Allee 20, Bremen – Germany olan Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg, işletmesine 0421 3590 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Wesernetz Stuhr Gmbh & Co Kg Yorumları

  1. Kötü müşteri hizmetleri – 01.07. sadece birkaç gün önce sözleşmeyi imzaladığım daireme taşındım. Buna göre, yeni elektrik tedarikçime sadece kısa sürede (= Wesernetz değil) kaydolabilirim.

    Ev sahibime yaklaştıktan ve sayaç okumamı Temmuz ayı sonunda okumaya çalıştıktan sonra, temlik için derhal başvurudan 4 hafta sonra temsili tedarikçime verildi.

    Şimdiye kadar sorularıma ilişkin sorularıma hiçbir somut yanıt gelmedi.

    Eğer sağlayıcı bulursam, asla Wesernetz olmayacak.

  2. Servis hattı çalışanı son derece nazikti ve talebime cevap verdi. Yerinde çalışan, görüşmeden sonra nispeten hızlı bir şekilde geldi ve aynı zamanda çok arkadaş canlısıydı.

Yoruma Kapalı