Der Elektro Markt

3.5
(31)

Der Elektro Markt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Faulenstraße 79, Bremen – Germany

Telefon : 0421 302434

Der Elektro Markt Yol Tarifi

Der Elektro Markt

Der Elektro Markt Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Faulenstraße 79, Bremen – Germany olan Der Elektro Markt, işletmesine 0421 302434 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Der Elektro Markt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Der Elektro Markt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Der Elektro Markt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Der Elektro Markt ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Der Elektro Markt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Der Elektro Markt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Der Elektro Markt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Der Elektro Markt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Der Elektro Markt Yorumları

  1. Zaten bu dükkandaki üçüncü mutfak ekipmanı benim için ve kiralık mülklerim her şeyi en üst seviyeye çıkarıyor !!!!! Yıllar sonra bir şey yapılırsa müşteri hizmetleri dürüst ve uygun bir fiyata yapılır.

  2. Kesinlikle kıyasıya, 10 yıllık bir Miele çamaşır makinesi için 1.500 EUR istedi, yenisi sadece önemsiz derecede daha pahalı, çalışanın yetkinliği yok, patronuyla her zaman konuşmak zorunda kaldı, PARMAK UZAK !!!!

  3. Teknisyen çamaşır makinemizdeki arızayı çok hızlı bir şekilde keşfetti ve düzeltti. Çok arkadaş canlısı ve yetkin. Şiddetle tavsiye edilir. Teşekkürler

  4. Kesinlikle tavsiye edilmez. Bir arkadaşım orada bir soba seçtikten sonra ki bence çok pahalıydı, teslimatta sadece 2 brülör kullanmasına izin verildiği söylendi. Ayrıca fırının çekmecesi tamamen kirliydi. Para iade edilmedi.

Yoruma Kapalı