Svensson In Lammhult

4.2
(227)

Svensson In Lammhult adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Södergatan 28, Malmö – Sweden

Telefon : 0472-487 00

Svensson In Lammhult Yol Tarifi

Svensson in Lammhult

Svensson In Lammhult Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Södergatan 28, Malmö – Sweden olan Svensson In Lammhult, işletmesine 0472-487 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Svensson In Lammhult ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Svensson In Lammhult yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Svensson In Lammhult hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Svensson In Lammhult ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Svensson In Lammhult ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Svensson In Lammhult için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Svensson In Lammhult bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Svensson In Lammhult sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 227

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Svensson In Lammhult Yorumları

  1. Şık mobilya ve dekor. Ama cehennem gibi pahalı.

  2. Güzel şeyler. Maalesef bütçeme uygun değil

  3. Gerçekten güzel ve yardımsever personel! Sattıkları bir askı setinden bazı vidaları kaybettim – marka onları iki hafta bekledikten sonra yanlış adrese gönderdi. Personel sadece benim için onları takip etmekle kalmadı, aynı zamanda rahatsızlığı ortadan kaldırmak ve doğru vidaları alabilmemi sağlamak için şehrimdeki depoya gönderdiler.

Yoruma Kapalı