Olsson & Gerthel

4.3
(85)

Olsson & Gerthel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Engelbrektsgatan 9, Malmö – Sweden

Telefon : 040-611 70 00

Olsson & Gerthel Yol Tarifi

Olsson & Gerthel

Olsson & Gerthel Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Engelbrektsgatan 9, Malmö – Sweden olan Olsson & Gerthel, işletmesine 040-611 70 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Olsson & Gerthel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Olsson & Gerthel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Olsson & Gerthel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Olsson & Gerthel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Olsson & Gerthel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Olsson & Gerthel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Olsson & Gerthel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Olsson & Gerthel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 85

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Olsson & Gerthel Yorumları

  1. Bu mağazayı farklı kılan şey, kendini adamış ve son derece yetkin personel. Çeşit ve sergi ortamları her zaman iyidir ve tüm güzel mobilyalar arasında dolaşırken hayal etmek zor değildir.

  2. Çok güzel ve güzel bir karşılama! Her şey zamanında teslim edildi ve personel güvenilir, yardımsever ve birlikte çalışması kolaydı.

  3. Buluntularını bulmak için güzel bir küçük antika dükkanı.

  4. Liiten meselesi. Birçok ilginç şeyle. Güler yüzlü personel. Tekrar olacak.

  5. Evet, şimdi böyle yerleri seviyorum.
    Nostalji kelimedir. güzel sahibi

Yoruma Kapalı