Sm Mobilya

4.2
(31)

Sm Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Karabağlar, Yeşillik Cd. 316/1, Karabağlar – İzmir

Telefon : (0232) 253 35 08

Sm Mobilya Yol Tarifi

Sm Mobilya

Sm Mobilya İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Karabağlar, Yeşillik Cd. 316/1, Karabağlar – İzmir olan Sm Mobilya, işletmesine (0232) 253 35 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sm Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sm Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sm Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sm Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sm Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sm Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sm Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sm Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sm Mobilya Yorumları

  1. Tüm ev eşyalarımızı yeniliyorduk aslında bir kısmını almıştık tesadüfen girdik ama o kadar memnun kaldık ki gerçekten sizin için yapabileceklerin en iyisini yapıyorlar, Nermin hanımın ilgisi güleryüzlülüğü ve pozitif enerjisi geçiyor insana☺️ ürünlerin kalitesini ben ne Karabağlar nede kısıkköydeki mobilyacılarda gördüm, L koltuk takımını, yemek masası ve sandalyelerimi ayrıca tv ünitemi oradan aldım keşke ilk önce gidip hepsini ordan alabilseymişim. Kısıkköye gittiğinizde mutlaka gidilmesi gereken bir mobilyacı

  2. Güzel bi ilgi var ama fiyat olarak lüx sınıf

  3. Makul fiyat kaliteli ürünler kesinlikle tavsiye ediyorum

  4. Çok kaliteli ve yaratıcı tarz heryerde olmayan ürünler kısacası harika

  5. Ürünler model ve tarz olarak gerçekten güzel. Kalite konusunda uzun vadede kullanıp yorumlamak gerekir diye düşünüyorum. İşletme fiyat politikası olarak emsallerine göre yüksek kalıyor. Buna sebep olarak ise hammadde kalite vs olarak bir açıklama aldık. Benim bu konuda şahsi kanaatim yüksek kar politikası olduğu yönünde. Bir köşe koltuk, bir 140cm yemek masası (mdf), bir tv ünitesi (mdf) ve 4 sandalye +benç için teklif resimde ki şekilde. Ben ürünleri fiyat politikasından hoşlanmadığım için almadım..

Yoruma Kapalı