Sh Möble Center

3.4
(18)

Kısıkköy Sh Möble Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Saim Çıkrıkçı Cd. No:39, Menderes – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Kısıkköy Sh Möble Center Yol Tarifi

sh möble center

Sh Möble Center İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Saim Çıkrıkçı Cd. No:39, Menderes – İzmir olan Sh Möble Center, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sh Möble Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sh Möble Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sh Möble Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sh Möble Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sh Möble Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sh Möble Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sh Möble Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sh Möble Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sh Möble Center Yorumları

  1. Kalite mükemmel.müşteri ilişkileri harika.sıfır hata.gününde ,kaliteli, temiz,hasarsız teslimat.teşekkürler murat bey

  2. Geçen sene mobilya baktığımız sıralarda karşımıza çıkan bir mağaza. İlk girdiğimizde gökhan beyin sıcak karşılamasıyla karşılandık. Farkli tasarımlarıyla çoğu şehire gitmiş aradiğını bulamayan bir çift olarak bizi çok etkiledi. Herşey güzel derken internetteki yorumlari bizi olumsuz etkiledi. Ama ordaki mobilyalar ve iletisimleri bizi çok etkilediği için gene tercihimiz sh möble oldu. İyiki de yorumları dikkate almamışız diyorum her konuda destek olan ilgili bir firma. Çok güzel paketlenmiş şekilde sorunsuz kurulum gerçekleşti.Yorumlar her zaman doğru olmuyor yada firma kendini ciddi anlamda geliştirmiş de olabilir. Her şey için yeniden teşekkürler sh möble.

Yoruma Kapalı