Orniy Mobilya

1.7
(11)

Kısıkköy Orniy Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Mehmet Akif Cd. No:27, Menderes – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Kısıkköy Orniy Mobilya Yol Tarifi

Orniy Mobilya

Orniy Mobilya İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Mehmet Akif Cd. No:27, Menderes – İzmir olan Orniy Mobilya, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Orniy Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Orniy Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Orniy Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Orniy Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Orniy Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Orniy Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Orniy Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Orniy Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.7 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Orniy Mobilya Yorumları

  1. Siparislerimiz eksiksiz gününden önce geldi . Malzeme kalitesi çok iyi . Siparişimizi verdikten sonra İnternette ki kötü yorumlari gördüm aceba mi dedim ama herşey eksiksiz ve düzgün geldi . Bizimle ilgilenen Sulayman abi , abi diyorum çünkü gerçekten abimiz gibi ilgilendi ve siparislerimizin her aşamasında bizimle iletişim halinde oldu . Ayrıca hediyeleri içinde tekrar teşekkür ediyorum kendisine . Uygun ve kaliteli alışveriş istiyorsanız tam yeri . Kötü yorumlara bakıp aldanmayın .

  2. Herşeyi 4 4luk tam tarihinde sorunsuz geldi suleyman abiye ve kurulumu yapan arkadaşlara ilgizinden dolayı çok tesekkur ederim.

Yoruma Kapalı