Platin Mobilya

4.3
(31)

Kısıkköy Platin Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oğlananası Atatürk, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 237 43 95

Kısıkköy Platin Mobilya Yol Tarifi

Platin Mobilya İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oğlananası Atatürk, Menderes – İzmir olan Platin Mobilya, işletmesine (0232) 237 43 95 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Platin Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Platin Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Platin Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Platin Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Platin Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Platin Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Platin Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Platin Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Platin Mobilya Yorumları

  1. Biz kiskkoye gidip bi sürü mağazaya baktık ama hayalimizdeki koltuk burada bulduk Herşey çok güzeldi biz sipariş verdik ayın 20sinden sonra gelecek dediler ama ayin19 unda evimizde idi takım çok güzel herşey istediğimiz gibi oldu çok memnun kaldık ayrıca çok ta rahat bir takım Süper çok güzel çok memnun kaldık

  2. Kaliteli ve hesaplı ürünleri var tavsiye ederim ????

Yoruma Kapalı