Rehab Vintage Interiors

5
(31)

Rehab Vintage Interiors adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 511A S Raymond Ave, Alhambra – California, USA

Telefon : (626) 872-0771

Rehab Vintage Interiors Yol Tarifi

Rehab Vintage Interiors

Rehab Vintage Interiors California, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 511A S Raymond Ave, Alhambra – California, USA olan Rehab Vintage Interiors, işletmesine (626) 872-0771 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rehab Vintage Interiors ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rehab Vintage Interiors yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rehab Vintage Interiors hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rehab Vintage Interiors ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Rehab Vintage Interiors ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rehab Vintage Interiors için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rehab Vintage Interiors bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rehab Vintage Interiors sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Rehab Vintage Interiors Yorumları

  1. Mükemmel müşteri hizmeti ve güzel ürünler! Oldukça uzak bir adrese gönderilmesi gereken düz bir sehpa sipariş ettim. Masa büyük bir özenle doluydu ve hızlı ve mükemmel durumda geldi. Parçanın yenilenmesinde ve güncellenmesinde gösterilen özen çok ilham verici ve profesyonel. Gelecekte daha fazla mobilya almayı umuyorum!

  2. Patrick masamı yenileyerek kesinlikle inanılmaz bir iş çıkardı! Beklentilerimi tamamen aştı. Beklediğim veya umduğum her şeyden çok daha iyi ve umutlarım yüksekti. Yeterince tavsiye edemez!

  3. I was a first-time customer looking for a mid-century work desk. From the first moment I contacted Rehab Vintage Interiors Patrick patiently answered all my questions about what I was looking for. I decided to commission them to customize a McDowell & Craig Tanker Desk for my office space at home. With some conversation and collaboration we had laid out a plan to create a piece that well exceeded my expectations. Patrick is always upfront and honest about any topic I inquired and I always felt he is a trustworthy artisan who runs an honest business. The work speaks for itself and I will have this handsome desk for a lifetime.

Yoruma Kapalı