Raumideen Einrichtungshaus Dortmund

4.5
(26)

Raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Schwanenwall 33, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 9509280

Raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund Yol Tarifi

raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund

Raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Schwanenwall 33, Dortmund – Germany olan Raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund, işletmesine 0231 9509280 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Raumideen Einrichtungshaus | Raumausstatter Dortmund sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Raumideen Einrichtungshaus Dortmund Yorumları

 1. Başlangıçta sadece yeni bir yüksek tahta ile taşınmamız gerekiyordu, ancak oda fikirlerinin çeşitliliğini o kadar çok sevdik ki, balkon yıl boyunca süslendi ve yemek masası da artık yeni sandalyelerden memnun.
  Harika bir seçim – harika tavsiyeler – yetkin ve arkadaş canlısı.
  İnşaat ekibindeki adamlar işlerini bağlılık ve sevinçle yaptılar.
  Evimizin yenilenmesi gerekiyorsa, bu adres ilk tercihimiz!

 2. Raumideen olması gerektiği gibi bir iç dekoratör olduğunu. Her şey bir oda yapar ve güzel burada sunulmaktadır yapabilirsiniz. Hatta beraberindeki sanatkarlar tam dahildir. Güzel bir sürü ve iyi öneriler dahil önde gelen üreticileri, İş hayatında biri bulur ince mobilya. Biz memnuniyetle tekrar her yıl gelip şimdiden gelecek mobilya arıyoruz.

 3. SieMatic by raumideen ile çok hayal kırıklığına uğradık. Nisan ayı sonu için kesin olarak söz verdiğimiz mevcut Siematic mutfağımızın taşınma ile ilgili genişlemesi henüz gerçekleşmedi. Ocak ayında sipariş ettiğimiz gerekli mallar fabrikadan sipariş edilmemiş veya eksik sipariş edilmiştir. Bu arada, bunlar standart mallar ve teslimat darboğazları yoktu. Montaj için yeterli kapasite olmadığı için haftalardır Dortmund stüdyosunun deposunda duruyor. Ağustos ayı ortası için harici bir sağlayıcı ile randevu sözü verildi. Her şey yolunda giderse arka duvar montajı yapılarak mutfak inşaatı Eylül ayında tamamlanabilir.

  Tanınmış bir şirketten müşterilere farklı bir şekilde davranmayı bekliyordum.Bir şirketin kalitesi özellikle daha küçük siparişlerin uygulanması söz konusu olduğunda belirgindir. Bu arada, bir yıldız vermek zorunda kaldım, aksi takdirde incelemeyi yayınlayamazdım.

Yoruma Kapalı