Baines Parkettcenter

4.8
(56)

Baines Parkettcenter adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Wambeler Str. 27, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 824330

Baines Parkettcenter Yol Tarifi

Baines Parkettcenter

Baines Parkettcenter Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Wambeler Str. 27, Dortmund – Germany olan Baines Parkettcenter, işletmesine 0231 824330 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Baines Parkettcenter ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Baines Parkettcenter yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Baines Parkettcenter hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Baines Parkettcenter ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Baines Parkettcenter ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Baines Parkettcenter için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Baines Parkettcenter bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Baines Parkettcenter sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 56

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Baines Parkettcenter Yorumları

 1. Baines firması bizim için 50 metrekare meşe parkeyi zımparaladı ve yağladı. İş çok düzgün ve profesyonelce yapıldı.
  Zamanlamadaki randevular mükemmeldi.
  Memnuniyetle tekrar.

 2. Yeni dairemizin döşeme tahtaları yıllarca bakımsızlıktan dolayı çok kötü durumdaydı. Ancak, parke merkezinden gelen ekip yine güzel bir şekilde çalıştı!

  Çok arkadaş canlısı, yetkin ve karmaşık olmayan tavsiyeler!

  Sahadaki ekip çok temiz ve teknik olarak kusursuz çalıştı.

  Sonuçtan fazlasıyla memnunuz!

Yoruma Kapalı