Raumausstattung Brattke

4
(7)

Raumausstattung Brattke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Paderborner Str. 111, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 595559

Raumausstattung Brattke Yol Tarifi

Raumausstattung Brattke

Raumausstattung Brattke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Paderborner Str. 111, Dortmund – Germany olan Raumausstattung Brattke, işletmesine 0231 595559 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Raumausstattung Brattke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Raumausstattung Brattke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Raumausstattung Brattke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Raumausstattung Brattke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Raumausstattung Brattke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Raumausstattung Brattke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Raumausstattung Brattke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Raumausstattung Brattke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Raumausstattung Brattke Yorumları

  1. İç mimarlar için utanç verici!
    Baba hala işi yürütürken, harika bir şirketti. Şimdi sorumlu oğul Knut. Sadece şiddetle tavsiye edebilirim. İş davranışları suçluya yakın. Ne utanç!
    Kararlaştırılan randevuları tutmaz, telefona cevap vermez, AB ile birkaç kez konuştuktan sonra bile geri aramaz, 3 haftadan fazla gecikme, üzerinde anlaşmaya varılan fiyatlar basitçe artırıldı, üzerinde anlaşmaya varılan bir montaj müşteri tarafından gerçekleştirilmedi (müşteri bunu kendisi yapmak zorunda kaldı) Aynı zamanda çok kaba ve erişilemezdi. Mahallede de benzer olaylar sıktır.

  2. Belki de şehirdeki en iyi iç mimar. Profesyonel, hedef odaklı ve arkadaş canlısı.

Yoruma Kapalı