Hammer Fachmarkt Dortmund

3.9
(209)

Hammer Fachmarkt Dortmund adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Märkische Str. 251, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 423085

Hammer Fachmarkt Dortmund Yol Tarifi

Hammer Fachmarkt Dortmund

Hammer Fachmarkt Dortmund Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Märkische Str. 251, Dortmund – Germany olan Hammer Fachmarkt Dortmund, işletmesine 0231 423085 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hammer Fachmarkt Dortmund ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hammer Fachmarkt Dortmund yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hammer Fachmarkt Dortmund hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hammer Fachmarkt Dortmund ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hammer Fachmarkt Dortmund ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hammer Fachmarkt Dortmund için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hammer Fachmarkt Dortmund bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hammer Fachmarkt Dortmund sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 209

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hammer Fachmarkt Dortmund Yorumları

 1. Eviniz için ihtiyaç duyulan hemen hemen her şey bulunuyor. Piyasadaki diğer buna benzer marketlerde bulamadığımız farklı ürünler bulmak mümkün.
  Fiyatları normal ürünlerin kalitesi çok iyi.
  Ücretsiz park yeri bulunmaktadır. Bulunduğu yerin ulaşımı kolay Dortmund dan veya çevre yerlerden gelmek kolay B1 Kullanırsanız 10 dakika gecikmeyi unutmayalım.

 2. LKW için boşaltma bir felaket, kelimenin tam anlamıyla bir şaka, bir solonun oraya ulaşmak için bir sorunu olurdu.

 3. Dün perde bölümündeydim. Şimdi orada ikinci kez başıma geldi, oradaki çalışan tarafından benimle konuşulduğunda tamamen görmezden gelindim. Daha sonraki uygun perde arayışı sırasında bile kimse yardım teklifinde bulunmadı. Şimdi pencere perdelerimi başka bir yerden alacağım. Ama oradaki diğer departmanlarda da çok iyi, yardımsever çalışanlar var.

 4. Düşmanca hala güzel bir şekilde sınırlandırılmıştır.
  Perde bölümünden Bay S. yeni bir iş aramalı. Önce 30 dakika bekliyorum ve sonra kelimenin tam anlamıyla onun tarafından dövülüyorum. Onu bir daha işte rahatsız etmeyeceğim.
  Güncelleme: Bugün mağazaya bir kez daha girdim. Bay S. beni tanıdı, açıkçası incelemeyi okudu ama ondan yanlış sonuçlar çıkardı. Çünkü bunun yerine
  özür dilerim, beni yasal işlemle tehdit etti. Çok kötü, burada sıfır yıldız veremiyorsun.

Yoruma Kapalı