Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi

5
(16)

Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ziyapaşa bulv. Kurtuluş mahallesi Hürriyet apt. A giriş blk. No:5/3, Seyhan – Adana

Telefon : 0501 347 81 50

Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi Yol Tarifi

NEXUS HALI FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi Adana ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ziyapaşa bulv. Kurtuluş mahallesi Hürriyet apt. A giriş blk. No:5/3, Seyhan – Adana olan Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi, işletmesine 0501 347 81 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nexus Hali Fabri̇ka Satiş Mağazasi Yorumları

  1. Ziyapaşada en iyi halı mağazası. Halılar yeni nesil pamuk dokuma kaymaz tabanlı halılar. Ben çok memnunum şiddetle tavsiye ediyorum.

  2. Her zevke uygun harika modeller için kesinlikle gidip gezilmesi gereken bir magaza 🙂

  3. Benim için en önemlisi kolay temizlenmesi ve tiftik tiftik olmaması, çünkü evde tam 5 tane kedimiz var ve çok memnunuz. Asla üzerinde tüy toplanması olmuyor ve çok kolay temizleniyor. Evimizin bütün odalarına farklı modellerde bir çok halı aldık. Çok memnunuz.Teşekkür ederiz Nexushalı 🙂

  4. Ziyapaşa gibi bir yerde ucuzluğun ve kalitenin tek adresi diyebilirim hem kaliteli hem ucuz tesekkürler nexus halı tesekkürler burcu hanım ilgi ve alaka için çok memnun kaldım ????

Yoruma Kapalı