Halıcı Osman

4
(3)

Halıcı Osman adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Seyhan, Kurtulus Mahallesi Ramazanoglu Caddesi Arzu Amber Apartmani No:11 – Adana

Telefon : (0322) 458 44 08

Halıcı Osman Yol Tarifi

Halıcı Osman

Halıcı Osman Adana ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Seyhan, Kurtulus Mahallesi Ramazanoglu Caddesi Arzu Amber Apartmani No:11 – Adana olan Halıcı Osman, işletmesine (0322) 458 44 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Halıcı Osman ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Halıcı Osman yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Halıcı Osman hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Halıcı Osman ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Halıcı Osman ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Halıcı Osman için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Halıcı Osman bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Halıcı Osman sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Halıcı Osman Yorumları

  1. El dokuma halılar gerçekten çok göz alıcı. Fiyatları konusunda turistik olan diğer merkezlerden çok çok hesaplı. Yeni el dokuma halıları zaten çok güzeller ayrıca eski halıları da var. Bakımları yapıldıktan sonra tekrar kullanıma sunulan halıları da çok başarılı bulduk. Evimizi dekore ederken alışverişimizi yaptık. Çok yardımcı oldular.

  2. Covid kurallarına çok dikkat edilen bir yer. Mesafe, hijyen ve maske öncelikleri idi.

Yoruma Kapalı