Mr Walter Müller Antiquités

5
(1)

Mr Walter Müller Antiquités Cd adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rue du Grand-Pré 2, Genève – Switzerland

Telefon : 022 733 77 88

Mr Walter Müller Antiquités Cd Yol Tarifi

Mr. Walter Müller Antiquités CD

Mr Walter Müller Antiquités Cd Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rue du Grand-Pré 2, Genève – Switzerland olan Mr Walter Müller Antiquités Cd, işletmesine 022 733 77 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mr Walter Müller Antiquités Cd ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mr Walter Müller Antiquités Cd yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mr Walter Müller Antiquités Cd hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mr Walter Müller Antiquités Cd ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mr Walter Müller Antiquités Cd ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mr Walter Müller Antiquités Cd için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mr Walter Müller Antiquités Cd bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mr Walter Müller Antiquités Cd sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mr Walter Müller Antiquités Yorumları

  1. Düşük fiyatlarla Süper çeşitli seçim. Dekorasyonunu mevsimlere göre değiştirmek çok ilginç. Bazen personel eksikliği.

  2. Bu hafta birkaç parça mobilya aldık. Çok samimi ve yetkin satıcı, o bizim mobilya en kısa sürede almak sağlamak için her şeyi yaptı. Her zaman bu mağazada üst çünkü geniş seçim ve uygun fiyatlar.

  3. Son derece kibar ve yardımsever satıcı. İhtiyacımız olan her şeye hızlı bir şekilde yardımcı oldu (birkaç şey: yatak, sandalye, masa, halı vb.). Hepsi hızlı ve çok profesyonel. Ürünlerin kalitesini (nispeten pahalı olmayan) fiyatına göre çok iyi buldum. Tasarım basit ama biraz tadı var. Beğen!

  4. Bu mağazayı seviyorum, makul fiyatlardan çok sayıda dekorasyon ve ev eşyası var. Şahsen ben pillerimi sadece onlardan alıyorum, rakipsiz fiyatlar. şiddetle tavsiye ediyorum

Yoruma Kapalı