Ambiance Cuisine Sàrl

4
(7)

Ambiance Cuisine Sàrl adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rte des Jeunes 4, Genève – Switzerland

Telefon : 022 343 05 31

Ambiance Cuisine Sàrl Yol Tarifi

Ambiance Cuisine Sàrl

Ambiance Cuisine Sàrl Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rte des Jeunes 4, Genève – Switzerland olan Ambiance Cuisine Sàrl, işletmesine 022 343 05 31 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ambiance Cuisine Sàrl ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ambiance Cuisine Sàrl yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ambiance Cuisine Sàrl hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ambiance Cuisine Sàrl ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ambiance Cuisine Sàrl ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ambiance Cuisine Sàrl için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ambiance Cuisine Sàrl bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ambiance Cuisine Sàrl sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ambiance Cuisine Sàrl Yorumları

  1. gülümseyici ve profesyonel olan kişi. ^^

  2. Karışık deneyim. On binlerce frank için özel bir mutfak aldık. Teslimat gecikti ve kurulumdan tamamen memnun kalmadık. Güzel ve kaliteli ürünler ama kötü bir hizmettir. Özellikle alay ile yanıt veren pazarlamacının davranışı, resepsiyonda mutfağımızda fark ettiğimiz bazı arıza ve eksikliklerin gözlemlerine hakarete yakın. Hoş ve kaliteli bir müşteri hizmetinden uzaktır.
    Satış sonrası servisin sizin için önemli bir nokta olup olmadığını tavsiye etmiyorum, başka yerlerde de ürünler bulacaksınız. Artık bu işaretle ticaret yapmayacağız.

  3. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
    Ancak kötü niyetiniz varsa, mağazanızda sadece 2 meslektaşınız yoktu ve bana birkaç şirket ismi göndermediniz, sadece sadece banyo armatürleri satan bir tane gönderdiniz.
    Hizmetiniz hiç profesyonel değil mesajınıza uyar.

  4. Ciddi ve işinin ehli firma projemi çok iyi takip ediyor. Bölgenizdeki tüm projeler için tavsiye ederim

Yoruma Kapalı