Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir

5
(150)

Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Ahmet Özkan adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 63. Sk. no 110 c, Buca – İzmir

Telefon : 0554 140 35 20

Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Ahmet Özkan Yol Tarifi

Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Ahmet Özkan İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 63. Sk. no 110 c, Buca – İzmir olan Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Ahmet Özkan , işletmesine 0554 140 35 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Ahmet Özkan ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Ahmet Özkan yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Ahmet Özkan hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Ahmet Özkan ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Ahmet Özkan ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Ahmet Özkan için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Ahmet Özkan bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Ahmet Özkan sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 150

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mobilya Kurulum Tamirat Tadilat Izmir Yorumları (150 Yorum)

  1. Ahmet ustayla 3 farklı işte çalıştım. Hepsinde zamanında gelerek işini en güzeliyle yaptı. En son iş için kendisi yolların bozuk olduğu elektriğin olmadığı dağ evime geldi ve türlü imkansızlığını rağmen pozitif enerjisi ile parkelerimi döşedi. Gerçekten iyi bir usta… Teşekkürler….

  2. Buca nin en iyi mobilya ustası. Ahmet ustaya internette yapılan yorumlar sonunda ulaştım. Kendisine kitaplık, portmanto ve duvar çıtası yaptırmak istediğimi söyledim. Bana nasıl yapabileceği hakkında bilgi verdi. Üçünü de tamamladığında beklediğimden güzel oldu. Salonda kiriş in geçtiği alana kitaplık yaparak ölü alanı muazzam kitap okuma alanına dönüştürdü.Yaptığı işi kendi evi gibi özenerek yapan , yaratıcı ve dürüst bir insan. Gözü kapalı her türlü mobilya işini verebilirsiniz. Teşekkürler

  3. Ahmet usta tam anlaştığımız saatte mobilya montajı için geldi. İşini titizlik ve özenle yapan birisi, kendi eviymiş gibi emek veriyor, sağolsun ekstra ricalarımız da oldu, bizi kırmadı, onları da yaptı.Kendisini ileride de gözü kapalı tercih edeceğiz.

  4. Bu kadar iyi yorum ve puana biraz şüpheyle yaklaşmıştım ama Ahmet Bey hak ediyormuş bunu anladık. İşini severek yapıyor, dediği saatte geliyor, öncesinde ne ödeyeceğinizi biliyorsunuz. Onu bulduğumuz için çok mutluyuz bundan sonra mobilya tamirat ve yeni mobilya yaptırmada muhakkak kendisiyle iletişime geçeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir