Dönmezler Mobilya

4.5
(37)

Dönmezler Day Tük Mallari San Ve Ti̇c Ltd Şti̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Barış, Menderes Cd. No:172/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 452 34 35

Dönmezler Day Tük Mallari San Ve Ti̇c Ltd Şti̇ Yol Tarifi

DÖNMEZLER DAY TÜK MALLARI SAN VE TİC LTD ŞTİ

Dönmezler Day Tük Mallari San Ve Ti̇c Ltd Şti̇ İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Barış, Menderes Cd. No:172/A, Buca – İzmir olan Dönmezler Day Tük Mallari San Ve Ti̇c Ltd Şti̇, işletmesine (0232) 452 34 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dönmezler Day Tük Mallari San Ve Ti̇c Ltd Şti̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dönmezler Day Tük Mallari San Ve Ti̇c Ltd Şti̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dönmezler Day Tük Mallari San Ve Ti̇c Ltd Şti̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dönmezler Day Tük Mallari San Ve Ti̇c Ltd Şti̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dönmezler Day Tük Mallari San Ve Ti̇c Ltd Şti̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dönmezler Day Tük Mallari San Ve Ti̇c Ltd Şti̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dönmezler Day Tük Mallari San Ve Ti̇c Ltd Şti̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dönmezler Day Tük Mallari San Ve Ti̇c Ltd Şti̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dönmezler Mobilya Yorumları

  1. Satıcı ikizler den biri ilgilendi. Net ve açıklayacı bilgi ile başarılı bir satış yaptı. Mağaza çok katlı ve çeşit bol. Ürünleri 1 aydan fazla süre bekleyeceğiz.

  2. Mağaza çalışanları Güler yüzlü saygılı diğer gittiğim istikbal mağazalarında burada gördüğüm ilgi alakayı görmedim ayrıca Ahmet beye çok tşk ederim her konuda işine hakim ve işini takip ediyor müşteriye elinden geldiğince yardımcı olan birisi eğer İstikbal’den bi ürün alacaksanız kesinlikle bu mağazaya uğramadan almayın

  3. Ahmet Bey’in ve nakliye ile montaj işini yapan arkadaşların emeğine sağlık. Esnaf dediğin böyle olur. Hızlı ve kaliteli bi alışverişti.

  4. İki defa alışveriş yaptım çok yardımcı oldular. Tavsiye ederim.

  5. Kaliye tesadüf değildir.1 saat içerisinde aldığımız baza takımını teslim eden ve montajını yapan güler yüzlü çalışanlarıyla bize keşke dedirtmeyen ve esnaflık kültürünü unutmamış Dönmezler e teşekkür ederiz. İyiki varsınız

Yoruma Kapalı