Messiez Poche Thierry

4.2
(5)

Messiez Poche Thierry adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 34 Rue des Teinturiers, Toulouse – France

Telefon : 05 61 42 38 13

Messiez Poche Thierry Yol Tarifi

Messiez-Poche Thierry

Messiez Poche Thierry France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 34 Rue des Teinturiers, Toulouse – France olan Messiez Poche Thierry, işletmesine 05 61 42 38 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Messiez Poche Thierry ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Messiez Poche Thierry yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Messiez Poche Thierry hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Messiez Poche Thierry ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Messiez Poche Thierry ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Messiez Poche Thierry için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Messiez Poche Thierry bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Messiez Poche Thierry sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Messiez Poche Thierry Yorumları

  1. Ben sadece tavsiye için telefonda Bay Messiez vardı, ama bana en iyi tavsiye için zaman aldı ve gerçekten çok güzel oldu! Süper temas

  2. Tesis bünyesinde bir sanat kabini ve dekoratif bir ressama danışabilirsiniz. Her ikisi de çok yetkin ve çok profesyonel.

  3. Hareketimiz sırasında ayağı hasar görmüş bir büfenin (tamponla cilalanmış art deco) onarımını istedik. Yapılan işten kesinlikle memnun değilim. Onarım işi kaba, büfede bir sivilce var. Memnuniyetsizliğimi ifade ettiğimde, Bay Messiez-Poche hiçbir tepki göstermedi, özür dilemedi ya da işini iyileştirme arzusu göstermedi. Çok mutsuzum, çünkü artık çok kalitesiz bir işle çirkin hale getirilmiş bir büfem var, kayıtlara göre bu büfe kocamın büyükbabasına aitti ve ona çok bağlıyız. Sonuç olarak, bir daha asla böyle bir “marangoz” a hiçbir şey emanet etmeyeceğim.

Yoruma Kapalı