Design Follies

3.5
(11)

Design Follies adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 21 Rue Croix Baragnon, Toulouse – France

Telefon : 05 61 55 46 54

Design Follies Yol Tarifi

Design Follies

Design Follies France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 21 Rue Croix Baragnon, Toulouse – France olan Design Follies, işletmesine 05 61 55 46 54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Design Follies ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Design Follies yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Design Follies hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Design Follies ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Design Follies ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Design Follies için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Design Follies bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Design Follies sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Design Follies Yorumları

  1. Ne inanılmaz bir kaba alışveriş deneyimi! Bayan temelde bize biz Toulouse ama Montpellier yaşamak açığa sonra bize herhangi bir bilgi vermeyi reddetti! Gerçekten güzel kanepelerinden birini satın almak konusunda oldukça ciddi olduğumuz için onun için ne yazık. Biraz iyi hizmet ve biz ondan satın.

  2. Çok güzel mağaza, kötü resepsiyon ama güzel mobilyalar (pahalı)

  3. Çok güzel bir mağaza ve kaliteli bir karşılama. Masam için sandalye arıyordum ve çok iyi tavsiye edildi. Buna ek olarak, ürünler sipariş edildikten sonra gecikme olmadı. Sonuçtan çok memnunum ve tavsiye için geri geleceğim ve her zaman iyi düşünülmüştüm. Ben tavsiye ederim.

Yoruma Kapalı