Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design

3.6
(18)

Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 85 Rue du Bac, Paris – France

Telefon : 01 45 48 54 13

Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design Yol Tarifi

Ligne Roset Paris Rue du Bac - Meubles Design

Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 85 Rue du Bac, Paris – France olan Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design, işletmesine 01 45 48 54 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ligne Roset Paris Rue Du Bac Meubles Design Yorumları

  1. Çok hoş bir an ve bunu söylemek bugünlerde oldukça nadir olan gerçek bir karşılama! Projem boyunca ve hatta sonrasında desteklendim. Her zaman biraz kahve için bile gitmekten hoşlanıyorum … Bu mağazayı herkese tavsiye ederim =)

  2. Çok iyi bir deneyim ve hoş geldiniz. Kanepe zamanında teslim ve zamanında teslim. Fransız ve yaratıcı üretim

  3. Çok uzun teslimat süreleri ve şüpheli hizmet.

  4. Commande passée en janvier , devait être livrée mi avril. Toujours rien malgré les relances.
    On n’a pas l’impression que les vendeurs s’inquiètent plus que ça.
    Très frustrant, je reçois maintenant des SMS pour m’informer que ils pourrait livrer leur commandes sous 3 à 4 semaines si je commande maintenant.

Yoruma Kapalı