Kale Mobi̇lya

1.5
(8)

Kale Mobi̇lya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çamçeşme, Fabrika Sk. No:5, Pendik – İstanbul

Telefon : Belirtilmemiş.

Kale Mobi̇lya Yol Tarifi

Kale Mobi̇lya İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çamçeşme, Fabrika Sk. No:5, Pendik – İstanbul olan Kale Mobi̇lya, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kale Mobi̇lya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kale Mobi̇lya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kale Mobi̇lya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kale Mobi̇lya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kale Mobi̇lya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kale Mobi̇lya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kale Mobi̇lya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kale Mobi̇lya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kale Mobi̇lya Yorumları

  1. Paranızla rezil olmak istiyosanız buyrun mağaza pendoryada duruyor.
    Bir koltuk takımı aldık çift berjer berjerin biri farklı renk geldi geri gönderdim aradan bir ay geçti tabi ara ara arayıp soruyoruz koltuk geldi mi ne zaman gelicek diye telefon ya açılmıyor açılsa da yetkili yok biz size döneriz lafı oluyo ama kimse dönüş yapmıyor.
    2 buçuk ay sonra berjerimiz geldi fakat rengi ilk gönderdiğimle aynı yani takıma uyumsuz bi renkte .

  2. Mağazaya girdiğimizden sipariş teslimine kadar ilgili bir satıcı. Ranza aldım sipariş ettiğim gibi geldi ve sipariş oluştururken çok yardımcı olundu renk uyumlarında kalitesi teslimatı söylendiği gibi oldu teşekkür ediyorum bol satışlar güvenle tercih edebilirsiniz.

  3. Mağazada çok ilgililerdi ancak dolabım vaktinde teslim edilmedi. Her aradığımda geçiştirmeler, telefona çıkmamalar, yanlış bilgi vermeler falan. Ayrıca ölçüler, model, iç dizayn, renge kadar her şey yanlış geldi. Kurulum yapılırken dolap kapaklarını esnettiler ve kapaklar düz/eşit durmuyor, kulplar hizalı değil, raflarda kapaklarda vs yaralar ve izler var. Üstelik kuruluma gelenlerin saygısızlığı da cabası. Acil ihtiyacım olduğu için mecbur ücretten keserek kabul ettim ancak dolaba her baktığımda sinirlerim bozuluyor. Paranızla rezil olmayın…

  4. Kesinlikle almayın sözlerinde durmuyorlar düğüne 1 hafta kaldı 2 ay önceden aldım ürünleri 2 kere gün verdiler getirmediler inanmayın ve kesinlikle tavsiye etmiyorum

  5. !!!!!!!Tavsiye etmiyorum bana yirtik yatagi verdiler kendilerini aradigimda yirtiktan haberimin oldugunu soylediler cok yalan konusuyorlar bu kadar buyuk bir muaseseye yakistiramadim birdaha gitmem

Yoruma Kapalı

Kale Mobilya

1
(1)

Kale Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozyatağı, Bayar Cd. Parker Sitesi D:89/C, B Blok, Kadıköy – İstanbul

Telefon : (0216) 573 37 30

Kale Mobilya Yol Tarifi

Kale Mobilya İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozyatağı, Bayar Cd. Parker Sitesi D:89/C, B Blok, Kadıköy – İstanbul olan Kale Mobilya, işletmesine (0216) 573 37 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kale Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kale Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kale Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kale Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kale Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kale Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kale Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kale Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.