Магазин Hettich

4.6
(107)

Магазин Hettich adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Baktyoraz Beysekbayev St 19, Nur-Sultan – Kazakhstan

Telefon : 8 (7172) 99 99 59

Магазин Hettich Yol Tarifi

Магазин Hettich Kazakhstan ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Baktyoraz Beysekbayev St 19, Nur-Sultan – Kazakhstan olan Магазин Hettich, işletmesine 8 (7172) 99 99 59 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Магазин Hettich ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Магазин Hettich yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Магазин Hettich hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Магазин Hettich ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Магазин Hettich ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Магазин Hettich için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Магазин Hettich bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Магазин Hettich sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 107

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Магазин Hettich Yorumları (107 Yorum)

  1. Çeşit çok. Bürokrasi olurmu aksesuarcıda,evet oluyormuş.

  2. Fiyatlar makul derecede pahalı, aynı ürünün diğer mağazalarda çok daha ucuz olduğu satılık armatürler var. Geçen gün daha yakın bir blum tente aldım – ÇALIŞMAYIN, ancak fiyat uygun.Çek kayboldu ve geri dönmedi, daha yakın olanı çıkarmayı ve kapatmadan koymayı tavsiye ettiler, ama işte yakalama: yakınsa açı 110 … ve yakınsa 100 çift olmaz. Ama satın aldım ve denedim ve hiçbir şey değişmedi.Satın alınanların hiçbirinde daha yakın çalışmıyor. Sonuç çıkarıyorum – blum – şirket için para ödüyorsunuz, kalite düşüyor, muhtemelen sahte, başka bir şirket satın almak daha iyi ve daha ucuz (özel bir mutfakta daha yakın ve 5 yıldır çalışıyorlar). Bu mağazada ebat, tip, açı vs. gibi bir çeşitlilik görmek istiyorum. ve sattığınız mallardan sorumlu olun.Genel olarak mağaza kötü değil, danışmanlar da öyle.

  3. Hiç de fena değil, bir çok şey var, iyi bir “Kaliteli” ürün yelpazesi var, fiyatlar ısırıyor, ama aynı zamanda kalite için para ödemeniz gerekiyor. İyi hizmet, yardımcı personel, ne ve hangi miktarda satın alırsanız alın.

  4. güzel mekan kaliteli mağaza

Comments are closed.