Confirmat

4.5
(216)

Confirmat adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 5FF6+23R, Nur-Sultan – undefined

Telefon : 8 (7172) 62 54 01

Confirmat Yol Tarifi

Confirmat

Confirmat undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 5FF6+23R, Nur-Sultan – undefined olan Confirmat, işletmesine 8 (7172) 62 54 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Confirmat ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Confirmat yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Confirmat hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Confirmat ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Confirmat ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Confirmat için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Confirmat bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Confirmat sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 216

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Confirmat Yorumları

  1. Mobilya aksesuarlarını bulabilirsiniz. Dolap için ihtiyacım olan bacakları buldum.

  2. Ürün yelpazesi dedikleri kadar geniş değil.

  3. Çok çeşitli yüksek kaliteli ve modern donanımlara sahip güzel mağaza. Onlardan mobilya ayakları için oryantal çıkartmalar aldık, şimdi mobilyaları kolayca ve sessizce hareket ettiriyorum

Yoruma Kapalı