Forster Stahlküchen Swiss Home

4.3
(12)

Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home Ag adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Thunstrasse 43a, Bern – Switzerland

Telefon : 031 990 05 20

Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home Ag Yol Tarifi

Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home AG

Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home Ag Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Thunstrasse 43a, Bern – Switzerland olan Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home Ag, işletmesine 031 990 05 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home Ag ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home Ag yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home Ag hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home Ag ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home Ag ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home Ag için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home Ag bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Forster Stahlküchen – Forster Swiss Home Ag sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Forster Stahlküchen Swiss Home Yorumları

 1. En iyi İsviçre kalitesi. Çok iyi tavsiye

 2. mutsuz.
  Müşteri hizmetleriyle zor işbirliğini onaylayarak hayal kırıklığını gizlemiyorum: şaşkın, yetersiz, kafası karışmış veya etkin değil.
  Siparişin tamamlanması feci bir iz bıraktı: derin bir hayal kırıklığı.
  afedersiniz

 3. Ürün harika, tavsiye tamam, ancak müşteri hizmetleri ve montaj kalitesi felaket. Bu yüzden bu firmayı kimseye tavsiye edemem ve tavsiye etmem de. Mutfağımız 2021 Mart ayından itibaren komple montajı yapılmış olmalıdır. Ne yazık ki, son eksikliklerin düzeltilmesini sağlamak için bugün hala aktif olarak çalışmak zorundayız. Forster, “şantiyemizi” mümkün olan en kısa sürede temiz ve düzenli bitirmek konusunda hiçbir istek ve ilgi göstermiyor. Sadece hayal kırıklığı.

  Yine de Forster lehine karar veren herkese, montaj çalışmalarını yerinde çok dikkatli bir şekilde kontrol etmelerini tavsiye etmek isterim. Bizde ilk kurulum sırasında ada yanlış yere kurulmuştu. Adayı yeniden konumlandırırken, tetikleyici contanın yanlış takıldığını fark ettik (bu şekilde çalışmayabilirdi). Tesisatçı ayrıca adanın içini ambalaj malzemesi için bir çöp kutusu olarak kullanmış ve parkede çeşitli küçük hasarlara neden olmuştur.

  Sadece kötü.

Yoruma Kapalı