Teo Jakob Usm

4.5
(30)

Teo Jakob Usm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gerechtigkeitsgasse 36 3000, Bern – Switzerland

Telefon : 031 327 57 00

Teo Jakob Usm Yol Tarifi

teo jakob USM

Teo Jakob Usm Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gerechtigkeitsgasse 36 3000, Bern – Switzerland olan Teo Jakob Usm, işletmesine 031 327 57 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Teo Jakob Usm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Teo Jakob Usm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Teo Jakob Usm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Teo Jakob Usm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Teo Jakob Usm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Teo Jakob Usm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Teo Jakob Usm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Teo Jakob Usm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Teo Jakob Usm Yorumları

  1. Güler yüzlü personel ve çok yetkin. Bir proje için birkaç dakika içinde ayrıntılı açıklamalar ve planlar. Eğlenceli bir müşteri hizmeti.

  2. Siparişimizi 18 haftadır bekliyoruz, satın alırken 6 hafta açıklandı.
    Bahsedilen üst yönetim talebimize bile cevap vermedi. Şirket, kronik olarak güvenilmez ve vaktimizde ilk kez değil, teslim ediyor. Açıklanan kibir anlaşılmaz – şirket sıfır puan kazandı ve önerilmez.

  3. İyi mobilya seçimi ve sorun olması durumunda çok yardımcı destek. Teşekkür ederim.

  4. L esperienza cambia molto a seconda del commesso.. Noi abbiamo trovato una ragazza giovane simpatica e competente ma…

Yoruma Kapalı