Fora Ninji Novgorod

1
(1)

Fora adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Vaneyeva, 6, Nizhny Novgorod – Nizhny Novgorod Oblast, Russia

Telefon : 8 (831) 411-71-70

Fora Yol Tarifi

Fora

Fora Nizhny Novgorod Oblast, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Vaneyeva, 6, Nizhny Novgorod – Nizhny Novgorod Oblast, Russia olan Fora, işletmesine 8 (831) 411-71-70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fora ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fora yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fora hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fora ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fora ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fora için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fora bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fora sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Fora Ninji Novgorod Yorumları

  1. Crappiest mobilya mağazası! HİZMET YOK! HİKAYEDİNİZİ anlatacağım. 10/15/17 BİR KİTAP SİPARİŞ VERDİ, ÇALIŞMA GÜNÜNÜN SONUNDA GELDİ, SATICI ÇALIŞTIRAN SATICI Yer, siparişi kabul etti, makbuzu verdi, ertesi sabah posta için sözleşmeyi bırakmaya söz verdi, ancak bu olmadı. Makbuzda, elden teslimin 15 iş günü içinde olduğunu ancak 7 gün içinde teslim edileceğinden emin olduklarını yazdı. Alt satır: 7. gün geliyor, ofisi aradım, siparişin verilmediğini ve genel olarak başka bir ürün sipariş ettiklerini söylüyorlar, sonra her şeyi ve işten düzeltmeyi vaat ediyorlar.) Sormovsky deposundan sorunları tekrar gündeme getirmediler, bugün kocam aradı ve bumerang masasına geldiklerini söylüyorlar, masayı özetliyorlar başka bir depoda. Aptallar! Sadece şaka yapıyorum! Bu dolandırıcılara dikkat!

Yoruma Kapalı