Bagis Furniture Furniture Store

4
(3)

Bagis Furniture Furniture Store adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Belinskogo, 122, Nizhny Novgorod – Nizhny Novgorod Oblast, Russia

Telefon : 8 (831) 436-94-19

Bagis Furniture Furniture Store Yol Tarifi

Bagis furniture, furniture store

Bagis Furniture Furniture Store Nizhny Novgorod Oblast, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Belinskogo, 122, Nizhny Novgorod – Nizhny Novgorod Oblast, Russia olan Bagis Furniture Furniture Store, işletmesine 8 (831) 436-94-19 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bagis Furniture Furniture Store ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bagis Furniture Furniture Store yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bagis Furniture Furniture Store hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bagis Furniture Furniture Store ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bagis Furniture Furniture Store ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bagis Furniture Furniture Store için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bagis Furniture Furniture Store bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bagis Furniture Furniture Store sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bagis Furniture Furniture Store Yorumları

  1. Bağış Mobilya mağazası ile ilgili herhangi bir şikayet bulunmamaktadır. Kullanışlı site, iyi net fotoğraflar, ayrıntılı ölçüler, fiyatlar, genel olarak her şey yolunda. Mobilya seçimi de iyidir. Orada modülleri ayrı ayrı satın alabileceğinizi gerçekten anlamanız gerekiyor ve daha sonra genel olarak istediğinizi bir araya getirmek karlı. Yöneticilere tavsiye ve sabır için teşekkürler, duvarı kendim sorunsuz bir şekilde monte ettim ve kendimden memnunum)))

  2. Bir kabine emretti, ilk bakışta her şey süper ve kaliteli! AMA! Tasarımcıya büyük iddialar, kafasını koparmak???? Bir dolap kapısı kaldı, ikincisi de kaldı, elbette sağa koyabilirsin, ama döngü soldaki döngüden daha yüksek olacak, genel olarak güzel görünmüyor. İki kanatlı bir dolap ve bir kalem kutusu (kit gibi) sipariş ettik. Bir kalem kutusu ve farklı yüksekliklerde bir dolapta raflar !!!! Ayarlanamıyor! Tuhaf görünüyor, beğenmedim. Genel olarak, bu mağazada simetri hakkında bir şey duymadılar. Burada mobilya almayı önermiyorum

Yoruma Kapalı