Ofis Miks

4.2
(6)

Ofis Miks adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Nevzorovykh, 64 к1, Nizhny Novgorod – Nizhny Novgorod Oblast, Russia

Telefon : 8 (831) 228-00-65

Ofis Miks Yol Tarifi

Ofis Miks Nizhny Novgorod Oblast, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Nevzorovykh, 64 к1, Nizhny Novgorod – Nizhny Novgorod Oblast, Russia olan Ofis Miks, işletmesine 8 (831) 228-00-65 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ofis Miks ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ofis Miks yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ofis Miks hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ofis Miks ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ofis Miks ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ofis Miks için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ofis Miks bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ofis Miks sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ofis Miks Yorumları

  1. Verimli ve duyarlı bir ekip.
    Yardım edildi, istendi. Mobilyaları en iyi şekilde koydular.

  2. Güvenilir ortağımız – ofis mobilyalarını sadece burada sipariş ediyoruz. Her şeyi her zaman hızlı teslim ederler, kaliteden şikayetçi olmazlar. Bu firma ile 5 yıldan fazla bir süredir çalışıyoruz. Önermek!

  3. Scania bayisi için mobilya sipariş ettik. Proje için uluslararası bir markanın standartlarına uygun renk şeması ve malzeme kalitesi önemliydi. Zamanlama ve işçilik kalitesi açısından tam isabet tuttuk, tüm nüansları ve isteklerimizi göz önünde bulundurduk. Montaj hızlı ve verimli bir şekilde yapıldı.
    Tüm Office Mix ekibine teşekkürler!
    Size şirketiniz için başarı ve refah diliyorum!

Yoruma Kapalı