Albi̇mo Mobi̇lya

3.9
(88)

Albi̇mo Mobi̇lya Tekstl San Ti̇c Ltd Şti̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Anadolu, Anadolu Mah. Kalburt Mevkii No:1/C Bursa, Karayolları 1. Km, İnegöl – Bursa

Telefon : (0224) 713 16 07

Albi̇mo Mobi̇lya Tekstl San Ti̇c Ltd Şti̇ Yol Tarifi

Albi̇mo Mobi̇lya Tekstl San Ti̇c Ltd Şti̇ Bursa ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Anadolu, Anadolu Mah. Kalburt Mevkii No:1/C Bursa, Karayolları 1. Km, İnegöl – Bursa olan Albi̇mo Mobi̇lya Tekstl San Ti̇c Ltd Şti̇, işletmesine (0224) 713 16 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Albi̇mo Mobi̇lya Tekstl San Ti̇c Ltd Şti̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Albi̇mo Mobi̇lya Tekstl San Ti̇c Ltd Şti̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Albi̇mo Mobi̇lya Tekstl San Ti̇c Ltd Şti̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Albi̇mo Mobi̇lya Tekstl San Ti̇c Ltd Şti̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Albi̇mo Mobi̇lya Tekstl San Ti̇c Ltd Şti̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Albi̇mo Mobi̇lya Tekstl San Ti̇c Ltd Şti̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Albi̇mo Mobi̇lya Tekstl San Ti̇c Ltd Şti̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Albi̇mo Mobi̇lya Tekstl San Ti̇c Ltd Şti̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 88

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Albi̇mo Mobi̇lya Yorumları (88 Yorum)

  1. Son trend ürünleri hesaplı fiyata alacağınız bir mağaza. Müşteri odaklı, kumaş kalitesi , kullanılan malzeme ve çizgilerindeki mükemmellik dikkat çekici boyutta.

  2. 2016 yılında albimo Monza koltuk takımı aldık.gayet memmunuz.koltuk takımının ort ayağı kullanımdan dolayı kırıldı.Fabrikayı aradım.Hemen ilgilendiler.iki gün içinde4 adet ayakelime geçdi.Teşekkürler.

  3. 2018 yılında koltuk takımı aldım tiftiklenme oldu ve 3lü kanepenin ortasındaki denge çubuğu eğrildi değişim talep ettik gelen arkadaş kullanıcı hatası dedi oturulacak yerlerde tiftiklenme olduğunu söyledi anlamadım koltuğu oturmak için aldık oturmayacak isek neden aldım ki soruyoruz

  4. Samimi ilgi alakala ve ticaret ahlakının adresi, hüseyin beye hususi teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir